דלת ממ"ד

מהי דלת ממ"ד?

דלת ממ"ד תקנית הינה חלק אינטגרלי מסט הממ"ד שהינו מוצר חובה בכל ממד לפני שהוא מקבל אישור טופס 4. דלת לממ"ד היא דלת העשויה ממתכת כבדה, ברזל או פלדה.  הגודל התקני של הדלת הוא 70 ס"מ על  80 ס"מ גובה 200 ס"מ.

מה זה סט ממ"ד?
הכנת ממ"ד לטופס 4
בדיקות אטימות לממ"ד

תפקידה של דלת הממ"ד

הממ"ד אמור להיות אטום לחלוטין. מטרתו לספק הגנה מרסיסים ומהדף, כמו גם להיות אטומה לחדירת גזים. להגן מפני נפילה של טילים וגם ממתקפה ביולוגית או כימית, כאשר גז רעיל עלול לחדור פנימה. הדלת משחקת תפקיד חשוב במטרה זו. יש לה איטום מושלם שאותו מספקת שכבת הגומי שעוטפת אותה מכל צדדיה. כך, כשהדלת נעולה, היא מונעת חדירה של גזים, ושומרת עלינו גם בזמן סכנה חמורה זו.

דלתות ממ"ד חדשות

כיום דלתות ממ"ד ניתן להתקין גם עם דלת חיצונית רגילה. אנו מציעים אפשרות להתקין דלת עץ פנימית שנפתחת לתוך החדר כך שדלת הממ"ד נותרת פתוחה בימים כתקנן ורק בשעת חירום אנו סוגרים את דלת הברזל הכבדה. מוצר זה יכול לעזור מאוד בנורמליזציה של החדר, והנו מומלץ מאוד.

את דלת העץ הפנימית ניתן לעצב כרצונכם בכל דרך שתרצו. הן קלות, אין צורך לעשות שימוש בכוח על מנת לפתוח או לסגור אותן.

קיצור דלת ממ"ד

קיצור דלת ממ"ד היא הליך שצריך להיעשות כאשר תוואי הרצפה השתנה בבית או בחדר ועתה נוצרו בעיות בסגירת הדלת. לעתים אתם מחליטים להחליף ריצוף או לעשות פרקט או להגביה מסיבה אחרת את הריצפה.

דלת הממ"ד היא דלת ברזל העשויה מקשה אחת, ללא ריתוכים, ומצופה מכל צידיה בשכבת גומי אוטמת. כאשר תוואי השטח משתנה, נוצר צורך בקיצור הדלת. דבר זה צריך להיעשות באופן קפדני ומקצועי לעילא.

מידע נוסף על קיצור דלת ממ"ד

מי אנחנו?

כל המוצרים שלנו עומדות בתקני האיכות המחמירים של ISO, נושאות תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומאושרות על ידי פיקוד העורף.

חברת שביט רונן בעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחום, הכולל בין היתר התקנות של מערכות סינון אוויר וכיבוי אש עם תו תקן ואישורי התקנה מכל הגורמים הרלוונטיים. אנו עובדים עם המוצרים האיכותיים ביותר, תוך שימת דגש על שירות אדיב ואמין, כשהמקצועיות, הדיוק והעמידה בלוחות זמנים תמיד עמדו ועומדים לנגד עינינו.

חברת שביט רונן בע"מ מספקת עבורכם פתרונות יעילים ומקצועיים עבור המרחב המוגן, מערכות סינון אווירבדיקות תקינותמערכות סינון אב"כ ועוד, אשר מאפשרות לכל אזרח לעמוד בתקנים הנדרשים לממ"ד.