מחיר דלת ממד חדשה

דלת ממד היא דלת פלדה, שגם עם הזנחה משוועת לאורך שנים לא צפויה לסבול מאובדן תפקוד. יחד עם זאת, גם דלת הממד, על התפקיד הפונקציונלי החשוב שלהן, משמשת כפריט עיצוב בבית וגם דלת ממד חייבת לעמוד בסטנדרטיים מינימליים של אסתטיקה. על כך אפשר להוסיף פגיעות ברכיבים ההיקפיים של הדלת כמו מנעול, משקוף, פס איטום, ידית, מנגנון נעילה וכדומה. בשורה התחתונה, ישנם מצבים בהם נדרשת דלת ממד חדשה ובמקרה כזה אתם רוצים גם לבחון את האפשרויות הקיימות (וישנן אפשרויות חדשות שכדאי להכיר) וגם להכין את התקציב הראוי.

למידע נוסף לחצו כאן

 

דלת ממד חדשה מחיר זה לא הכל

מחיר דלת ממד חדשה הוא כמובן פרמטר שאי אפשר להתעלם ממנו וכמו בכל מוצר שאנו רוכשים, גם במקרה של דלת ממד חדשה זה לגמרי לגיטימי לחפש את הפתרון, אם לא הזול ביותר אז לפחות במחיר הוגן וסביר. יחד עם זאת, לפני שאתם בוחנים את תג המחיר על הדלת, כדאי לבדוק את הדלת עצמה. בבחירת דלת חדשה לממד, חשוב לוודא שאתם מזמינים דלת שעומדת בתקן הנדרש והתקן הזה עוסק לא רק ברמת המיגון הבליסטי של הדלת, אלא גם ברמת מיגון האטימות שלה וגם בהתאמתה לשימוש ביתי. כך למשל, דלת כבדה מדי עלולה ליצור דפורמציות במשקוף ולפגוע גם בתפקוד היומיומי שלה וגם ברמת המיגון שהיא מספקת. על כן, חשוב לבדוק גם את התאמת הדלת לתקן וגם את התאמתה לחדר הממ"ד הספציפי שלכם.

 מחיר דלת ממד חדשה

פתרונות דור חדש לדלתות ממ"ד

אחרי שאמרנו את זה, כדאי גם להכיר את הפתרונות החדשים של דלתות ממ"ד ובכלל זה דלת ממ"ד משולבת בדלת פנים רגילה, שתחסוך לכם את קשיי הסגירה הכל כך מוכרים של דלתות ממ"ד. פתרון זה משלב בין דלת ממ"ד מפלדה שלמעשה נותרת פתוחה תמיד ובין דלת פנים רגילה שמתפקדת כדלת הקבועה של חדר הממ"ד בשגרה. ישנם כמובן פתרונות נוספים סביב סוגיות כמו מנגנוני נעילה ואבטחה של הדלת בשעת חירום, איטום אפקטיבי של הדלת, ידית פתיחה רובסטית שמותאמת לעומס המאפיין את השימוש בדלת ממד וכן הלאה. בכל תהליך של רכישת דלת ממד חדשה מחיר הוא פרמטר שאתם רוצים לבחון רק לאחר שבחנתם את כל המשתנים האחרים. בכל מקרה, חשוב לדעת כי מחיר דלת ממד חדשה הוא גבוה משמעותית ממחירה של דלת פנים סטנדרטית ואת זה יש לקחת בחשבון גם כשעושים השוואת מחירים בין כמה ספקים.

חברת שביט רונן מתמחה באספקה של כל פתרונות המיגון לחדרי ממ"ד ובכלל זה מציעה מגוון דגמים של דלתות לממ"ד, כולן עומדות בתקני החירום והשגרה הנדרשים. בשביט רונן תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שלנו לצורך התאמת הפתרון המתאים לכם, לרבות פתרונות מהדור החדש וכן תוכלו ליהנות ממחיר תחרותי ואטרקטיבי ביחס למחיר השוק. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 09-7683122.