קיצור דלת ממ"ד

קיצור דלת ממ"ד היא הליך שצריך להיעשות כאשר תוואי הרצפה השתנה בבית או בחדר ועתה נוצרו בעיות בסגירת הדלת. לעתים אתם מחליטים להחליף ריצוף או לעשות פרקט או להגביה מסיבה אחרת את הריצפה.

דלת ממ"ד
מה זה סט ממ"ד?
הכנת ממ"ד לטופס 4
בדיקות אטימות לממ"ד

דלת הממ"ד היא דלת ברזל העשויה מקשה אחת, ללא ריתוכים, ומצופה מכל צידיה בשכבת גומי אוטמת. כאשר תוואי השטח משתנה, נוצר צורך בקיצור הדלת. דבר זה צריך להיעשות באופן קפדני ומקצועי לעילא.

קיצור הדלת נעשה בעזרת מסור יעודי וחזק לחיתוך משטחי פלדה. משכיבים את הדלת וחותכים אותה בצורה מדויקת בעזרת המסור הזה ולאחר מכן מתקינים מחדש. ניסור הדלת חייב להתבצע בדיוק גבוה מאוד כדי לשמור על יעילותה.

לאחר מכן יש להצמיד שכבת גומי חדשה בתחתית הדלת. לבסוף יש להחזיר אותה למקומה בזהירות על מנת לבדוק האם הפעולה בוצעה כהלכה ויש לוודא כי הדלת אינה מותירה סימנים על הפרקט או הריצוף החדש בבית.

שימו לב!

כאשר קיצור הדלת נעשה באופן לא תקני ומקצועי הדבר פוגע בכושר האיטום שלה בפני גזים רעילים. לכן קריטי לפנות לגוף כמו חברת שביט רונן המבצעת את ההליך בצורה קפדנית והעומדת בתקנים. בשום אופן אין להתפשר על נושא זה. זה עניין של פיקוח נפש, של המוגנות של משפחתכם במצב חירום. בחלק מהמקרים יש אף פגיעה ביכולת המיגון של דלת הממ"ד ובעמידותה בפני הדף רקטות וטילים. זה איננו המקום לעגל פינות. ישנם רבים המספקים שירות זה ומתייחסים לפגיעה במיגון כיוצא פועל הכרחי של ההליך. חשוב לדעת שזה איננו המצב ולא לקבל זאת. המדובר בחיים שלכם.

מי אנחנו?

חברת שביט רונן בעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחום, הכולל בין היתר התקנות של מערכות סינון אוויר וכיבוי אש עם תו תקן ואישורי התקנה מכל הגורמים הרלוונטיים. אנו עובדים עם המוצרים האיכותיים ביותר, תוך שימת דגש על שירות אדיב ואמין, כשהמקצועיות, הדיוק והעמידה בלוחות זמנים תמיד עמדו ועומדים לנגד עינינו.

חברת שביט רונן בע"מ מספקת עבורכם פתרונות יעילים ומקצועיים עבור המרחב המוגן, מערכות סינון אווירבדיקות תקינותמערכות סינון אב"כ ועוד, אשר מאפשרות לכל אזרח לעמוד בתקנים הנדרשים לממ"ד.

צריכים עוד מידע?
מוזמנים לחפש במאגר המאמרים שלנו באתר, ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס לשאלות ובירורים הנמצא בצד שמאל של המסך בכל דפי האתר, או לחפש במאגר השאלות והתשובות של פיקוד העורף