דלת ממ"ד

דלת ממ"ד מחיר משתלם

מהי דלת ממ"ד?

דלת ממ"ד תקנית הינה חלק אינטגרלי מסט הממ"ד שהינו מוצר חובה בכל ממד לפני שהוא מקבל אישור טופס 4. דלת לממ"ד היא דלת העשויה ממתכת כבדה, ברזל או פלדה.  הגודל התקני של הדלת הוא 70 ס"מ על  80 ס"מ גובה 200 ס"מ.

תפקידה של דלת הממ"ד

הממ"ד אמור להיות אטום לחלוטין. מטרתו לספק הגנה מרסיסים ומהדף, כמו גם להיות אטומה לחדירת גזים. להגן מפני נפילה של טילים וגם ממתקפה ביולוגית או כימית, כאשר גז רעיל עלול לחדור פנימה. הדלת משחקת תפקיד חשוב במטרה זו. יש לה איטום מושלם שאותו מספקת שכבת הגומי שעוטפת אותה מכל צדדיה. כך, כשהדלת נעולה, היא מונעת חדירה של גזים, ושומרת עלינו גם בזמן סכנה חמורה זו.

דלתות ממ"ד חדשות

כיום דלתות ממ"ד ניתן להתקין גם עם דלת חיצונית רגילה. אנו מציעים אפשרות להתקין דלת עץ פנימית שנפתחת לתוך החדר כך שדלת הממ"ד נותרת פתוחה בימים כתקנן ורק בשעת חירום אנו סוגרים את דלת הברזל הכבדה. מוצר זה יכול לעזור מאוד בנורמליזציה של החדר, והנו מומלץ מאוד.

את דלת העץ הפנימית ניתן לעצב כרצונכם בכל דרך שתרצו. הן קלות, אין צורך לעשות שימוש בכוח על מנת לפתוח או לסגור אותן.

קיצור דלת ממ"ד

קיצור דלת ממ"ד היא הליך שצריך להיעשות כאשר תוואי הרצפה השתנה בבית או בחדר ועתה נוצרו בעיות בסגירת הדלת. לעתים אתם מחליטים להחליף ריצוף או לעשות פרקט או להגביה מסיבה אחרת את הריצפה.

דלת הממ"ד היא דלת ברזל העשויה מקשה אחת, ללא ריתוכים, ומצופה מכל צידיה בשכבת גומי אוטמת. כאשר תוואי השטח משתנה, נוצר צורך בקיצור הדלת. דבר זה צריך להיעשות באופן קפדני ומקצועי לעילא.

מידע נוסף על קיצור דלת ממ"ד

מי אנחנו?

כל המוצרים שלנו עומדות בתקני האיכות המחמירים של ISO, נושאות תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומאושרות על ידי פיקוד העורף.

חברת שביט רונן בעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחום, הכולל בין היתר התקנות של מערכות סינון אוויר וכיבוי אש עם תו תקן ואישורי התקנה מכל הגורמים הרלוונטיים. אנו עובדים עם המוצרים האיכותיים ביותר, תוך שימת דגש על שירות אדיב ואמין, כשהמקצועיות, הדיוק והעמידה בלוחות זמנים תמיד עמדו ועומדים לנגד עינינו.

התקנת דלת ממד

מדינת ישראל הקטנה התברכה במצבי חירום נפוצים כך שבכל דירה כיום בוודאי בבניינים החדשים .הקבלן מחויב על פי חוק לבנות חדר מוגן דירתי הנקרא בפי כל הממ"ד. מדובר על חדר ייחודי שבנוי בצורה כזו כך שהמטרה שלו היא למנוע חדירה של טילים או חדירה של גזים רעילים.  הייחוד של חדר ממ"ד הוא לא רק בבנייה המסיבית שלו לעומת החדרים האחרים בבית. החדרים האחרים יש בהם דלתות רגילות שאינן מונעות כניסה של טילים או כניסה של גזים לדלת הממ"ד מותאמת לכך. מאמר זה מטרתו לספר על התקנת דלת ממ"ד מה הייחוד של ואיך בוחרים מתקין שיתקין אותה.

שיפוץ או תכנון מחייב חדר ממ"ד

כאשר בונים או משפצים בית יש צורך לתכנן היטב את חדר הממ"ד בבית על מנת שהוא יהיה תקני ויגן עליכם בפני מלחמה או מצבי חירום אחרים. רבים מזלזלים מאד בחדר זה ואינם משקיעים את החשיבות הנכונה לכך. יש להשקיע מחשבה רבה בתכנון החדר ובעיקר בדלת הממ"ד שיא מבדילה בינו לבין שאר החדרים בבית.

דלת ממ"ד היא דלת כבדה ומסיבית שעשויה מפלדה ומוגנת היטב מפני חדירה של טילים וחדירה של כל מיני גזים אחרים. קיימות כיום דלתות פנים שניתן להתקנה בתוך דלת הממ"ד כך שלא ניתן לראות כלפי חוץ את הדלת. רק לאחר מכן שפותחים את הדלת רבים מסכימים כי רק בזמן שימוש יש צורך להשתמש בדלת הממד ובזמן שגרה יש להשתמש בדלת רגילה.

התקנת דלת פנים לממ"ד

המטרה של התקנת דלת פנים לממ"ד היא לאפשר את תפקודה התקין של הדלת במצבי חירום אך לדאוג כי העיצוב של הדלת החיצונית יהיה נעים ומזמין במיוחד כאשר נמצאים שגרה. כיום ניתן להזמין דלת פנימית לממ"ד שהיא מעוצבת בצורה נפלאה במגוון רחב של עיצובים מרקמים וצבעים שונים שהופכת את חדר הממ"ד לכל אחד מחדרי הבית. חשוב לבחור חברה שיש לה מגוון רחב של מחירים שונים כך ניתן לבחור את העיצוב המתאים שישרה אוירה רגועה לחדר הממ"ד שלכם.

דלתות ממד במחירים שווים לכל כיס

אחד החדרים החשובים ביותר בבית שרבים לא מתייחסים אליו ביום יום והם אינם מחשיבים אותו בדרך כלל אלא הוא החדר החשוב ביותר בבית שלכם. זהו חדר הממ"ד המטרה של חדר ממ"ד הוא להגן עליכם בעת מלחמה כאשר ישנה חדירה של טילים או גזים שונים אחד הדברים שמאפיינים חדר ממד היא הדלת שלו.

מדובר בדלת ייחודית כבדה העשויה מברזל יצוק ואטומה שמטרתה למנוע את חדירת הטילים והגזים אל תוך החדר ולכן יש צורך בדלת ייחודית שאינה קיימת כלל בחדרי הבית האחרים. במאמר זה נדבר על דלת הממ"ד מה הייחוד שלה ואת כל המידע שצריך על מנת לקבל אותה.

דלת ממ"ד לבית מגורים פרטי

דלת ממ"ד היא דלת הגנה למרחב מוגן דירתי הדלת הזו מיוצרת בהתאם לתקן הישראלי וכוללת בתוכה מגוון דרכי הגנה שונות. הייחוד של הדלת הוא בכך שהיא מיוצרת על ידי שני מעטי פלדה עם חיזוקים עם חיזוקי רוחב בנוסף לכך היא גם עם מנעולי טריקה ולשונית טריקה המנעול הפנימי כולל מספר דרכי נעילה שונות כל הדרכים האלו נועדו להגן על האנשים השוהים בתוך החדר מהטילים והגזים החודרים.

למה הדלת צריכה להיות אטומה?

רבים שואלים את השאלה הזו על מנת לבין את התשובה יש לדעת כי לדלת כזו יש מגוון רחב של סיבות על מנת שטילים לא יחדרו החדר צריך להיות אטום ונעול לחלוטין במידה שהדלת אינה סגורה היטב או אינה חזקה מספיק. הדלת יכולה להיקרע מהטיל והטיל יכול להיכנס אל החדר כמו כן גם במצבים של דלת לא אטומה גזים רעילים יכולים לחדור אל החדר ולפגוע באנשים.

דלת ממ"ד אטומה מייתרת את השימוש במסכות אב"כ שמסכות אלו אינן נוחות כלל לשימוש ארוך. דלת ממ"ד עם צינורות אוורור ומערכת אוורור מייתרת את השימוש במסכת אב"כ ויחד עם האטימות של הדלת גורמת לכך שהשיה בעת מלחמה תהיה נוחה ככל האפשר חשוב לרכוש את דלת ממקומות שמייצרים את הדלת על פי תו תקן ישראלי כך שהאטימות שלה היא בטוחה ותגן עליכם בעת צרה.