דלת רסיסים

דלת רסיסים לממד

ממד הוא חדר שבשגרה מתפקד כמו חדר רגיל לכל דבר ועניין ובשעת חירום הופך למרחב הביטחון הדירתי אליו נכנסים בני המשפחה לצורך הגנה, הן מפני איומים בליסטיים והן מפני איומי אב"כ. תכונות הממ"ד שהופכות אותו למרחב מוגן הן בראש ובראשונה עובי קירות הבטון שלו, שעברים יותר משמעותית מקיר שלד רגיל. מעבר לכך, לכל חדר ממ"ד ישנם שני פתחים: מפתח החלון ומפתח הדלת ושניהם חייבים להיות מאובטחים ברמה כזאת שתספק לכל הפחות את מידת ההגנה שיודעים לספק קירות החדר. לשם כך, במפתח החלון מותקן חלון רסיסים מפלדה ובמפתח הדלת מותקנת דלת רסיסים מפלדה גם היא.

למידע נוסף לחצו כאן
 

דלת רסיסים לממד – מה צריך לדעת?

דלת רסיסים היא הגדרה מעט חלקית עבור דלת ביטחון לממ"ד. הסיבה המרכזית לכך היא שדלת הממ"ד אמורה לספק הגנה לא רק מרסיסים, נתזים וקליעים, אלא גם מאיומי אב"כ. ההבחנה הקלה הזאת היא מאוד חשובה בכדי להבטיח שבשעת חירום תוכלו ליהנות מהגנה מלאה מפני כל סוגי האיומים ומכאן שהיא גם מאוד חשובה כאשר אתם מבררים דגמים שונים של דלת רסיסים לממד מחיר של כל דגם ותכונות מיגון שיודע כל דגם לספק. ככלל, בהזמנת דלת רסיסים לממד חשוב מאוד לוודא שהדלת עומדת בתקני הביטחון לשעת חירום כפי שהם מוגדרים על ידי מכון התקנים הישראלים. התקן הישראלי מגדיר למעשה את התכונות המינימליות שבהן חייבת לעמוד הדלת, אך מעבר לכך יש לכם את האפשרות להזמין דגמים מתקדמים יותר שיודעים להעניק רמה גבוהה יותר של מיגון.

דלת רסיסים

האם משתלם כלכלית להשקיע בדלת משופרת?

בבחירת דלת רסיסים מחיר הוא בהחלט נושא שאתם אמורים לקחת בחשבון, אבל לא בגלל שהדגמים המשופרים הם יקרים יותר, אלא שמטבע הדברים דלת רסיסים היא דלת יקרה יותר מדלת פנים רגילה. המדובר בדלת פלדה עבה, שגם עלות הייצור שלה, גם עלות ההובלה שלה וגם עלות ההתקנה שלה הן גבוהות יותר מאשר דלת פנים רגילה. במילים אחרות, פער המחירים המשמעותי הוא לא בין דגמי הבסיס לדגמים המשופרים, אלא בין דלת פנים רגילה ובין דלת ממ"ד. משכך, בהחלט מומלץ להשקיע את ההשקעה העודפת הנדרשת בכדי להבטיח שאתם מציידים את הממ"ד שלכם בדגם משופר של דלת רסיסים. יחד עם זאת, זה לא אומר שאתם צריכים לפתוח את הכיס שלכם לרווחה. ישנם מספר ספקים שיכולים להציע לכם דגמים שונים של דלת רסיסים לממד מחיר שונה וגם רמת שירות שונה. ההמלצה היא כמובן לפנות לגורם מקצועי, שמתמחה ספציפית בתחום של מרחבי מיגון פרטיים, מוסדיים וציבוריים ולא לגורם שמתמחה בתחום של דלתות בכלל, אפילו לא של דלתות ביטחון בפרט.

חברת שביט רונן היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הנושא של ציוד למיגון מרחבים מוגנים דירתיים, מוסדיים וציבוריים. אצלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות המיגון לחדר הממ"ד שלכם, לרבות דלת רסיסים, דלת הדף משופרת, חלון הדף, חלון הזזה לממ"ד, מערכות סינון אוויר ועוד. לפרטים נוספים והזמנות, פנו אלינו עוד היום בטלפון 09-7683122 ונשמח לענות על כל השאלות המטרידות אתכם בעניין ולהתאים לכם את הדלת המתאימה לכם ביותר, גם במונחי ביטחון וגם במונחי תקציב.