חלון הדף

חלון הדף ממד

חלון הממד ביחס למכלול הממד כולו, עלול להפוך בקלות לחוליה החלשה, שתפגע מאוד ברמת המיגון שמספק הממד. בדיוק מהסיבה הזאת, הושקע מאמץ רב בפיתוח סט של חלון ממד, שמורכב למעשה משני רכיבי מפתח: א' חלון הדף ממד, שהוא אותו חלון פלדה הנפתח החוצה

ונותר פתוח בשגרה, אך ניתן לסגירה בשעת חירום וב' חלון הממד עצמו, שעשוי משילוב של זכוכית ואלומיניום ומשמש כחלון של חדר הממ"ד בשגרה וכשכבת מיגון ואיטום נוספת בשעת חירום.

דברו איתנו

09-7683122phone
במיילpencil  

על מה חשוב להקפיד בהזמנת חלון הדף לממ"ד?

חלון הדף הוא חלון שעשוי כולו מפלדה ותפקידו לספק מיגון בליסטי מפני קליעים, נתזים, רסיסים וכמובן הדף מפיצוץ קרוב. לצורך מילוי תפקידו נדרש חלון הדף לממ ד, לעמוד בתקן הישראלי שמגדיר את מפרט המינימום הנדרש על מנת ליהנות מההגנה שאמור החלון לספק ועל מנת להגדיר את החלון כחלון תקני. מאחר וישנם סוגים שונים של חלונות הדף, המשמשים למטרות שונות, חשוב לוודא שאתם מזמינים חלון הדף ממד בעל תקן ישראלי למטרה זו. מעבר לכך, בהזמנת חלון הדף לממ"ד, חשוב מאוד לבחון את הפעולה המשולבת של חלון ההדף עם חלון הזכוכית ליצירת מיגון אטימות ומיגון בליסטי גם יחד ועל כך נרחיב כעת.

חלון הדף

חלון ממד הוא בעצם סט של שני חלונות

כפי שהסברנו קודם לכן, חלון הדף הוא רק רכיב אחד מתוך שני הרכיבים שמהם מורכב חלון הממ"ד כולו. סטים שונים של שני החלונות יוצרים שילובים שונים של מיגון אטימות לצד מיגון בליסטי. חלון הדף ממד הוא שאחראי כמובן על המיגון הבליסטי, אך איזה מהם אחראי לספק לכם את מיגון האטימות מפני חדירת גזים, עשן וכן הלאה? פה בדיוק חשוב לבצע בדיקה של חלון הממ"ד שלכם לפני שאתם מזמינים חלון הדף חדש. במידה וחלון הזכוכית שלכם הוא שמספק את האיטום הנדרש, תוכלו להזמין חלון הדף לממ"ד ללא כושר איטום. במידה וחלון הזכוכית שלכם לא מספק את מיגון האיטום (למשל בדור החדש של חלונות הזזה לממ"ד), חשוב להקפיד שאתם מזמינים חלון הדף לממ ד שמספק לכם גם מיגון אטימות מלא. אם אינכם יודעים את התכונות של כל אחד מהחלונות בממ"ד שלכם, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע, בדרך כלל במקום בו אתם מבצעים את ההזמנה, אבל חשוב מאוד שתהיו בטוחים שאתם מזמינים את הדגם הנכון.

שביט רונן היא חברה ותיקה ומנוסה, המתמחה באספקת כל הציוד הנדרש למרחב המוגן, שבאמת מוגן. אצלנו בשביט רונן תוכלו להיות בטוחים תמיד שמוצעים לכם אך ורק פריטי המיגון המתאימים ספציפית לכם ושכל פריט כזה עומד בכל התקנים הישראליים ומעבר לכך. בשביט רונן תוכלו ליהנות גם משלל דגמי חלונות הדף לממד, לרבות דור החלונות החדש. לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עוד היום בטלפון 09-7683122.