חשיבותו של ממ"ד מאובזר וממוגן היטב

חשיבותו של ממ"ד מאובזר וממוגן היטב

במיוחד אחרי ה 7 לאוקטובר, חשיבותו של ממ"ד מאובזר וממוגן היטב התחדדה עוד יותר, אפילו הרבה מעבר למה שדמיינו. אם בתפיסתנו לפני כן תפקידו של ממ"ד הוא להגן עלינו בעיקר מפני טילים, אירועי ה 7 לאוקטובר הוכיחו שהוא צריך להגן מפני סכנות רבות יותר, כולל ניסיונות פריצה אליו או יריות דרך הדלת. מיגון מקסימלי הוא הכרחי כשחשוב להיות מוכנים לכל תרחיש. דלת רסיסים לממד היא החיץ בין הנמצאים במיגון שנותן הממ"ד לבין החוץ, כשאותו חוץ הוא חדריו האחרים של הבית. לכן, חשוב שתספק הגנה מקסימלית ותהיה עמידה ובלתי חדירה לסוגים שונים של סכנות ואמצעי תקיפה.

דלת רסיסים לממד: שילוב של חומר חזק ומידות מתאימות

כדי שנקבל את ההגנה הנדרשת כאשר אנו נמצאים בממ"ד, דלת רסיסים לממד צריכה להיות בנויה בהתאם לדרישות ולהנחיות שישנן מטעם הצבא ומשרד הביטחון. עניין של מילימטר יכול לעשות את ההבדל בין דלת שמספקת הגנה מלאה לבין דלת שלא תהיה עמידה במצבים מסוימים. השילוב בין סוג החומר לעובי הדלת הוא חשוב ביותר. שימוש בחומר פחות חזק יהפוך את הדלת לחזקה פחות. כך גם שימוש בחומר חזק אך בכמות ובעובי שאינם עוברים את המינימום. דלת רסיסים לממד צריכה להיות עשויה פלדה בעובי של 25 מ"מ. כל האלמנטים המלווים כמו משקוף או צירים צריכים להיות מותאמים לעומס שיוצרת דלת כזו. ניתן ואף מומלץ להתקין את דלת הממד כדלת חיצונית שתהיה פתוחה כל הזמן ובפנים להתקין דלת רגילה שהיא זו שתשמש אתכם מלבד כמובן במצב חירום.

להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום

בכל הקשור למיגון הממ"ד, מה שבעצם יהפוך אותו מעוד חדר בבית למרחב מוגן דירתי (שזהו שמו המלא בעצם…), חשוב לא להתפשר ולהתייעץ עם חברה המתמחה בתחום ומציעה ציוד מיגון באיכות הטובה ביותר, ציוד העומד בכל התקנים ויספק לכם הגנה מלאה. חשוב לפנות לחברה מקצועית, אמינה ורצינית שאינה מעגלת פינות ותסייע בהתאמת המוצר או סט הממ"ד הטובים ביותר עבורכם וזאת במחירים נוחים שאינם מנצלים את דחיפות הדבר ואת הלחץ המובן מאוד לשמור על ביטחונכם לאחר אותה שבת שחורה.

חברת שביט רונן מתמחה בכל הקשור לציוד לממ"ד ומרחבי מיגון. החברה משווקת מוצרים איכותיים, מתקינה ואף מבצעת בדיקות תקינות לאמצעי מיגון קיימים. מוזמנים ליצור קשר.